Apie

Buksvarus.lt vykdo prekybą biologinėmis priemonėmis kanalizacijai ir valymo įrenginiams. Todėl kiekvieną susidomėjusį norime informuoti apie jų veiksmingumą ir naudą panaudojus.

Nuotekų sistemos atlieka svarbią funkciją buityje ir pramonės sektoriuose. Užterštas nuotekas nukreipia į miesto nuotekų valyklas arba prie namų, įmonių esančius valymo įrenginius: duobes, šulinius, surinktuvus.
Daugelis žino – užterštos nuotekos pradeda kelti problemas:
1. Nemalonus kvapas kanalizacijoje, šuliniuose, duobėse ar valymo įrenginiuose;
2. Sumažėjęs nuotekų pralaidumas – nuotekos subėga ne taip greitai kaip ankščiau;
3. Pluta valymo įrenginių, šulinių ar duobių paviršiuje – padažnėja nuotekų išvežimas;
4. Užsikimšusi kanalizacija, filtravimo sluoksniai arba drenažo audiniai;
5. Maisto gaminimo įstaigose – perteklinis riebalų kiekis riebalų gaudyklėse.
Nors buitinių priežiūros priemonių yra daug, ne visi atrado tokią, kuri problemą išspręstų efektyviai. Dažnai priemonės įsigijimą lydi vartotojų nusivylimas, gražiai aprašyta priemonė, kartą panaudota, taip ir lieka dulkėti lentynoje, tačiau neišspręstos problemos verčia ieškoti efektyvių sprendimo būdų.
Biologinės bakterijos ir natūralūs fermentai (baltyminiai katalizatoriai) „OXYGEN“, Belgija – efektyvus ir saugus problemų sprendimas. Tai aplinkai ir gamtai saugios priemonės, kurių efektyvumu įsitikina vis daugiau vartotojų.
Bakterijos naudojamos:
1. Šuliniams;
2. Duobėms;
3. Valymo įrenginiams;
4. Nuotekų surinkimo talpoms;
5. Riebalų gaudyklėms;
6. Lauko tualetams.
Priemonės poveikis:
1. Naikina nemalonius kvapus nuotekų sistemoje;
2. Šalina plutą duobėse, šuliniuose, talpyklose;
3. Pagreitina organinių medžiagų bei cheminių junginių skaidymą nuotekose;
4. Skaido riebalus – užtikrina sklandų riebalų gaudyklių darbą;
5. Valo nuotekų sistemos vamzdyną nuo susikaupusių teršalų ir junginių prilipusių prie sienelių;
6. Atstato nuotekų pralaidumą kanalizacijoje, filtravimo sluoksniuose ir drenažo audiniuose;
7. Efektyviai šalina kamščius;
8. Nekenkia vamzdynui ir valymo įrenginiams;
9. Draugiškos aplinkai ir gyvajai gamtai;
10. Mažina priežiūros išlaidas.

Užsisakius internetu: www.buksvarus.lt.

Naudinga atminti, kad bandantys sutaupyti sprendžiant problemą kanalizacijos sistemoje,mažinant rekomenduojamą biologinių bakterijų kanalizacijai dozavimo kiekį rizikuoja neišspręsta problema ar užsitęsusiu išsprendimu. Todėl naudinga atminti visiems, kad rekomenduotina bakterijų dozė ir laikotarpis bei intensyvumas yra nustatomas efektyviam problemos šalinimui.

Buksvarus.lt rekomenduoja atrasti prancūziškas biologines bakterijas kanalizacijos priežiūrai - STARWAX

Bakterijos STARWAX - biologinis aktyvatorius yra naudojamas naujų valymo įrenginių bei kanalizacijos sistemų darbo palaikymui kai joje nėra kilusių problemų ar kanalizacija naudojama retai. Svarbu atminti, kad susidariusių problemų šia priemone išspręsti nepavyks. Priemonę sudaro bakterijos ir nepatogeniniai fermentai, kurie tik palaiko sklandų kanalizacijos darbą. Pakuotėje yra 500 gramų priemonės, bakterijų kaina siekia 17-19 eurų ir pakanka 6 mėnesiams.
Patogi kanalizacijos sistemos priežiūra galima ir bakterijų maišeliuose pagalba. 450 gramų pakuotėje yra 18 maišelių po 25 gramus priemonės. Bakterijų pakanka 4 mėnesiams ir kainuoja ji apie 14-16 eurų. 1 maišelio su bakterijomis pakanka savaitei.
Biologinė priemonė perkrautų septikų bei valymo įrenginių darbo sureguliavimui. Tai itin didelės koncentracijos priemonė, kuri sureguliuoja net ir perkrautų valymo įrenginių darbą, kai kanalizacijoje dvokia, kemšasi dažnai, o paviršiuje susidarė pluta. 500 gramų pakuotės pakanka 6 mėnesiams ir kainuoja tokios bakterijos 19,99 eurų. Bakterijos yra atsparios antibiotikams, rūgštims, sodai ir buitinėms valymo priemonėms su chloru.
Problemų vietinėje kanalizacijoje šalinimui, kai dvokia, kemšasi per dažnai, paviršiuje susidariusi pluta ar valymo įrenginiai buvo apleisti. 600 gramų bakterijos padalintos į tris rūšis ir supakuotos po 200 gramų. Dvoko atsikratysite per 24 valandas, plutą ištirpina per 8-10 dienų ir 31 dieną bus palaikomas biologinis aktyvumas, kol įsigysite kitas bakterijas, skirtas profilaktikai. Vietinei kanalizacijai skirta priemonė efektyviai ir greitai išspręs susidariusias problemas.

Taigi, jei ieškote vietinės kanalizacijos priežiūrai efektyvių priemonių, atraskite Buksvarus.lt naujas biologines priemones. Tai gyvai aplinkai nežalingos bakterijos ir fermentai, kurios kainuoja mažiau, bet yra efektyvesnės už kitas siūlomas. Efektyvus ir biologinis valymo įrenginių darbo palaikymas garantuos jį sklandų, neatsiras jokių problemų ir kainuos mažiau.
Bakterijos septikams STARWAX yra geriausias pasirinkimas kiekvienam atvejui buityje.

Tereikia vos kartą išbandyti vieną iš STARWAX bakterijų rūšių ir jų poveikis nuotekų valymui bus akivaizdus.

Bakterijos kanalizacijai kaina.
Kokias priemones rinktis.
Sprendimai įsigijus naujus namus.
Rūšys ir paskirtis.
Prižiūrėti nėra sudėtinga.
Bakterijų kaina.
Efektyvios bakterijos.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License