Ieškantiems efektyvių vietinės kanalizacijos priežiūros priemonių

10 Mar 2020 07:36
Tags bakterijos-i-kanalizacija bakterijos-kanalizacijai bakterijos-kanalizacijai-kaina bakterijos-nuotekoms bio-bakterijos-kanalizacijai kanalizacijos-bakterijos

Back to list of posts

Vietinės kanalizacijos priežiūra nėra sudėtinga tuo atveju, kai žinoma kokios bakterijos yra tinkamiausios. Neretai daromos klaidos, kai perkant biologines priemones yra pasirenkama tik kaina, nežiūrint į tai, priemonė tinka ar ne. Tokiu būdu kaip ir Tele Loto, vyksta spėlionės, kurios dažniausiai veda prie pralaimėjimo. Tik konsultacijos keliu galima įsigyti biologines bakterijas kanalizacijos priežiūrai, kad jos būtų efektyviausios ir žinoma, kainuotų mažiau.

Kur rasti efektyvių priemonių

Efektyviomis kanalizacijos ir valymo įrenginių bakterijomis prekiauja Buksvarus.lt, kuris siūlo bakterijas septikams STARWAX. Tai prancūzų gamintojas, kurio darbinė patirtis su biologiniais preparatais bei mikroorganizmais siekia daugiau nei 100 metų. Todėl priemonių patikimumu abejoti nereikėtų. Vos kartą išbandę priskirtą priemonę kanalizacijos priežiūrai įsitikins veiksmingu bakterijų poveikiu bei taps Buksvarus.lt nuolatiniu klientu. Todėl, jei prekybos centrų smėliukas nėra tinkamai efektyvus Jūsų kanalizacijos sitemai, ieškokite ir atraskite Buksvarus.lt siūlomas STARWAX biologines priemones.

Bakterijų STARWAX rūšys

Kadangi bakterijų rūšių yra ne viena ar dvi, dažnas kuris perka tik bakterijų kainą nusivilia dėl priemonės veiksmingumo. Buksvarus.lt siūlo susipažinti ne tik su bakterijų rūšimis, bet ir žinoti kiekvienos jų kainą.

Biologinis aktyvatorius yra nenaudojamas atsiradusių problemų sprendimams. Tai bakterijų ir nepatogeninių fermentų mišinys naujai arba retai naudojamai kanalizacijai. Todėl šią priemonę supylus į kanalizaciją norint išspręsti problemą, to padaryti sėkmingai nepavyks. Aktyvatorius gali tik užkirsti problemų atsiradimą, kai į kanalizaciją generuojama mažai nuotekų ir teršalų. Tokia priemonė kainuoja ne daug. Jos kaina yra 14-16 eurų. Pakuotėje supakuota 500 gramų priemonės mišinio, kurio pakanka 6 mėnesiams. Vos 2,66 eurų skirsite per mėnesį tam, kad kanalizacijos sistema dirbtų sklandžiai ir joje nesusidarytų įvairios problemos.

Bakterijos kanalizacijai maišeliuose yra stipresnė bakterijų rūšis, kurios pagalba jau galima spręsti ir nesudėtingas problemas. Pakuotėje yra 450 gramų ir kainuoja ji vos 14-15 eurų. 18 maišelių po 25 gramus bakterijų pakanka 4 mėnesiams, kas patogu ir nebrangu prižiūrint vietinę kanalizaciją sode, sodyboje ar rečiau lankomame objekte.

Kanalizacijos bakterijos perkrautai kanalizacijai ir septikams kainuoja daugiau, apie 20 eurų, tačiau kaina nėra didelė lyginant su rezultatais, kurie bus pasiekti. Bakterijos ir nepatogeniniai fermentai leidžia efektyviai sureguliuoti perkrautų sistemų darbą palaikant sklandų nuotekų valymo darbą. Biologinės bakterijos mėnesiui kaina siekia 3,35 eurų. Pakuotėje yra 500 gramų itin efektyvios priemonės STARWAX, kurios pakanka 6 mėnesiams sklandaus darbo palaikymui. Tačiau, jei į kanlaizaciją generuosite mažiau nuotekų ir taršių medžiagų, priemonės gali pakakti visiems 8 ar net 10 mėnesių. Bakterijos yra atsparios įvairioms rūgštims, sodai, antibiotikams ir buitinei chemijai, todėl turint perkrautus septikus, tai geriausias pasirinkimas biologinių procesų sureguliavimui.

Biologinė priemonė problemų sprendimui, kai kanalizacijoje atsirado nemalonus kvapas, dažnai kemšasi ar paviršiuje nuotekų susidarė pluta. 600 gramų bakterijos kainuoja iki 21,99 euro. Supakuoti trys maišeliai su skirtingo poveikio bakterijomis. Vienas jų, vos per 24 valandas panaikins kanalizacijos kvapą, kitas leis ištirpinti paviršiaus plutą per 10 dienų. Trečias maišelis atstatys biologinę pusiausvyrą kanalizacijos bei valymo įrenginių sistemoje ir palaikys ją visą mėnesį. Priemonė yra naudojama atstatant ir apleistus valymo įrenginius kai įsigyjamas naujas nekilnojamas turtas. Tai pakankamai maža bakterijų kaina už efektyvų problemų sprendimą. Štai kodėl bakterijos nuotekoms yra pats geriausias pasirinkimas kiekvienam.

Skaitykite daugiau:

Kanalizacijos bakterijos

Comments: 0

Add a New Comment

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License