Kanalizacijos kvapo naikinimas

16 Nov 2020 16:33
Tags

Back to list of posts

Kanalizacijos kvapo naikinimas - dažnai pasitaikanti problema ne tik buityje, bet ir pramoniniuose objektuose. Priežastys gali būti kelios, bet sprendimų nėra daug. Todėl naudinga žinoti, kaip greitai ir efektyviai išspręsti kanalizacijoje atsiradusį nemalonų dvoką.

Kanalizacijos kvapo naikinimas

Kadangi dvokas kanalizacijoje atsiranda palaipsniui. Mažai prižiūrimos kanalizacijos sistemoje atsiranda taip vadinamos "žuvusios" bakterijos, kurios pradeda gaminti dujas, dvoką. Tai gali nutikti bet kurioje kanalizacijos sistemos vietoje, todėl kvapo naikinimas gali tapti tikru iššūkiu.

  • Pramonėje;
  • Daugiabučio namo bute;
  • Individualiame name;

Kaip ir minėta, dvokas neatsiranda iš niekur, ir iš niekur nesustiprėja kenčiant, kai buvo jaučiamas tik vos vos. Tai vartotojų kaltė, nes nesiimta veiksmų laiku arba nenaudotos priemonės, kurios galėjo užkirsti smarvės atsiradimui kanalizacijoje. Todėl labai svarbu susipažinti su priežastimis, kodėl atsiranda dvokas kanalizacijoje.

Nemalonaus kvapo atsiradimo priežastys

  • Išsausėjusi kanalizacijos sistema - kai ja nebuvo naudojamasi kurį tai laiką. Negeneruojant nuotekų ir išsausėjus kanalizacijai, išnyksta ir biologiniai procesai - bakterijos. Ko pasekoje - smirda kanalizacija;
  • Netinkamai prižiūrima kanalizacijos sistema tiek pramonėje, tiek buityje. Į sistemą pilamos visos atliekos, kurios pagal LR buitinių ir pramonių nuotekų tvarkymo reglamentą yra draudžiamos. Tas akivaizdu, kad biologiniai procesai sistemoje sulėtėja arba išvis išnyksta, pradeda karaliauti dvokas. O kaip išnaikinti?
  • Individualiame name netinkamai arba neprižiūrima kanalizacijos sistema, tame tarpe ir nuotekų valymo įrenginiai. Išnykęs biologinis valymo procesas veda prie pagrindinės priežasties, kanalizacijos kvapas atsirado ne tik kieme, bet pradėjo skverbtis ir į namus.

Efektyvi priemonė kvapo naikinimui

Susidūrę su nepakenčiamu kanalizacijos kvapu, kurio neįmanoma panaikinti mechaninėmis priemonėmis ieško kitų būdų. Buksvarus.lt siūlo gan efektyvią ir nebrangią priemonę - bakterijas kanalizacijai. Pasirinktos Buksvarus.lt kanalizacijos kvapo naikinimas yra atliekamas biologinių bakterijų bei fermentų pagalba. Priemonė dvoko neutralizavimui yra 100 procentų natūrali, todėl baimintis dėl asmeninės ar žalos aplinkai nėra jokio pagrindo. Priemonė neutralizuoja kanalizacijoje įsigalėjusias blogąsias bakterijas, neutralizuoja jas ir per 24 valandas, maksimum 48 pašalina dvoko židinį.

Naudinga atminti, dėl kokių priežasčių kanalizacijos kvapas nėra panaikinamas.

  • Daugiabutyje - kvapas "ateina" Jūsų nuotekų generavimo metu iš centralizuotos kanalizacijos sistemos. Jei Jūsų kanalizacija yra švari nereiškia, kad ir visa centralizuota sistema negali sukelti tokius nemalonius pojūčius - smirda;
  • Kotedžai - kurie prijungti prie centralizuotų kanalizacijos tinklų taip pat turi panašias problemas. Taip vadinamas "atstoinikas", į kurį subėga visų kaimynų kotedže nuotekos nemalonaus kvapo "aukomis" tampa tik pradėjusių įsikelti - naujakurių erdvės. Kuo daugiau gyventojų kotedže, tuo daugiau nuotekų, apkrovos - smirda.
  • Individualių namų valymo įrenginiai taip pat tampa pagrindine nemalonaus kvapo kanalizacijoje atsiradimo priežastimi. Valymo įrenginiai yra montuojami nuotekų valymui, todėl netinkamai prižiūrimi ar visiškai pamiršti įrenginiai pradeda priminti apie tai. Ir pirmas požymis, kad biologiniai procesai įrenginiuose nevyksta yra atsiradęs nemalonus dvokas. Todėl atradę Buksvarus.lt galima susipažinti su jau 7 metus prekiaujama biologine priemone kanalizacijos kvapo naikinimui tiek namuose, tiek išorėje.

Atminkite, tai buitinė ar pramoninė problema, kurią galima išspręsti biologine priemone iš Buksvarus.lt

Comments: 0

Add a New Comment

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License